O nás

Naše rodina se již několik desítek let snaží úspěšně poskytovat profesionální služby v oblastech hotelnictví a gastronomie. Po celou dobu našeho podnikání, jak v zahraničí, tak doma v Náchodě, sázíme na několik jednoduchých zásad: kvalita, profesionalita a osobní přístup ke každému zákazníkovi, a to ve všech oblastech našich služeb.

Rodinný hotel Zámecký hotel U Rajských.

Našim zákazníkům v něm nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v turisticky atraktivní, ale klidné části Náchoda, a zážitkovou gastronomii postavenou na kvalitních regionálních i dovozových surovinách v stylové hotelové restauraci.

Vážení návštěvníci, přijďte nebo přijeďte posedět, popít, pobavit se a přespat do našeho rodinného hotelu. Těšíme se na Vás a věříme, že Vaši důvěru nezklameme.

Roman Rajský s rodinou

Ubytování

Pohodlí ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech našeho hotelu umocňuje osobní výtah, bezbariérový přístup a parkování ZDARMA přímo u hotelu. 

Pronájmy

Prostory našeho hotelu jsou žádaným místem k pronájmu pro pořádní svateb, rodinných oslav, firemních večírků, školení, předváděcích akcí, přednášek, kulturních či jiných veřejných nebo soukromých akcí.

Akce

Nejen česká jídla v moderním kabátku.

Kontakty a otevírací doba

Tel: +420 491 426 503
Mobil +420

Po - Ne
10 - 22 hodin
 

Zámecký hotel U Rajských, 
Smiřických 1280, 547 01 Náchod

Check-in je možný do 22.00 hodin.
Check-out do 11.00 hodin.

Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz