Pro firmy

Prostory našeho hotelu jsou žádaným místem k pronájmu pro pořádní svateb, rodinných oslav, firemních večírků, školení, předváděcích akcí, přednášek, kulturních či jiných veřejných nebo soukromých akcí.

Vnitřní část hotelové restaurace nabízí 48 míst, dalších 50 míst pro naše hosty nabízíme v samostatně odděleném Modrém salonkuCeloročně tak můžeme každý den obsluhovat až 98 hostů, kteří k nám přijdou za kvalitní gastronomií. V letních měsících otevíráme navíc letní zahrádku s kapacitou až 40 míst.

Za velké výhody našeho hotelu považujeme i bezbariérový přístup a možnost parkování pro naše hosty přímo u hotelu ZDARMA

Modrý salonek

Modrý salonek

V Modrém salonku se pohodlně usadí 50 hostů. Má svůj samostatný vnitřní vchod přímo v vstupních prostorách hotelu, takže v něm může nerušeně probíhat jakákoli vaše akce od  soukromého či firemního večírku, rodinné oslavy, svatby, školení, přednášky, kulturní a společenské akce.

Pokud vás zajímají podmínky pronájmu prostor Modrého salonku, neváhejte nás kontaktovat, uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vyšli vstříc a byli jste spokojeni. 
 

Restaurace

Restaurace

Vnitřní část hotelové restaurace nabízí celkem 48 míst pro naše hosty. Ze západní strany je prosvětlena prosklenou zasouvací stěnou, která v letních měsících slouží jako vchod na letní zahrádku obklopenou zámeckým lesíkem. Klidný azyl pod slunečníky zde najde 40 hostů. Celkem tak v letních měsících obsloužíme 98 hostů. Připočteme-li ještě 50 míst Modrého salonku, vaše akce může čítat až 138 účastníků. 

Uvedená kapacita a struktura jídelních restauračních prostor našeho rodinného hotelu nám umožňuje pořádat i opravdu velké svatby, rodinné oslavy, firemní večírky, školení, oslavy promoce, předváděcí akce atd. Za velké výhody našeho hotelu považujeme i bezbariérový přístup a možnost parkování pro naše hosty přímo u hotelu ZDARMA

Zajímají vás podmínky pronájmu jakýchkoli prostor našeho hotelu? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám vyšli vstříc a byli jste spokojeni. 

Svatby

Svatby

Prostorové možnosti našeho hotelu / restaurace a Modrý salonek/ umožňují pořádání středně velké i opravdu velké svatby pro 98 hostů v letních měsících za příznivého počasí s rozšířením na letní zahrádku až pro 138 svatebčanů.

Zajímají vás podmínky pronájmu jakýchkoli prostor našeho hotelu? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám vyšli vstříc, byli jste spokojeni a zažili jste opravdu zámeckou svatbu částečně i pod širým nebem.
 

Firemní akce

Firemní akce

Zajímají vás podmínky pronájmu jakýchkoli prostor našeho hotelu /Modrý salonek, restauraci s letní zahrádkou/? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám vyšli vstříc a byli jste spokojeni. 

Kontakty a otevírací doba

Restaurace:
Tel: +420 491 426 503


Pondělí - Neděle: 
10:00 - 22:00

Ubytování:
Mobil +420 770 198 888

 

Zámecký hotel Náchod 
Smiřických 1280, 547 01 Náchod

Check-in je možný do 19.00 hodin.
Check-out do 11.00 hodin.

Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz