Restaurace

V restauraci Zámeckého hotelu U Rajských, který se nachází v turisticky velmi atraktivní části Náchoda, nabízíme každý všední den od pondělí do pátku v době od 11 do 15 hodin pestré polední denní menu vycházející ze sezonní nabídky regionálních i dovozových surovin. Všechny pokrmy tak připravujeme z kvalitních čerstvých potravin, s největší možnou péčí a láskou jakou chováme ke gastronomii, abyste byli vždy spokojeni a vraceli se k nám. 

Vnitřní část hotelové restaurace nabízí 48 míst, dalších 50 míst pro naše hosty nabízíme v samostatně odděleném Modrém salonkuCeloročně tak můžeme každý den obsluhovat až 98 hostů, kteří k nám přijdou za kvalitní gastronomií. Tato kapacita a struktura jídelních restauračních prostor našeho rodinného hotelu nám umožňuje pořádat i velké svatby, rodinné oslavy, firemní večírky, školení, oslavy promoce, předváděcí akce atd. Za velké výhody našeho hotelu považujeme i bezbariérový přístup a možnost parkování pro naše hosty přímo u hotelu ZDARMA

V letních slunečných měsících rozšiřujeme naše restaurační prostory o venkovní romantickou zahrádku, kde pod slunečníky na pozadí zalesněné přírody obsloužíme až 40 hostů. Během letní sezony nám tak naše restaurační kapacity umožňují obsloužit až 138 hostů.

Hostům, kteří by u nás chtěli strávit noc, nabízíme hotelové ubytování s kapacitou až 50 míst včetně přistýlek. 

Restaurace Zámecký hotel U Rajských Náchod
Restaurace Zámecký hotel U Rajských Náchod
Restaurace Zámecký hotel U Rajských Náchod

Dotaz / rezervace

E-mail
Telefon
Dotaz
 

Kontakty a otevírací doba

Tel: +420 491 426 503
Mobil +420

Po - Ne
10 - 22 hodin
 

Zámecký hotel U Rajských, 
Smiřických 1280, 547 01 Náchod

Check-in je možný do 22.00 hodin.
Check-out do 11.00 hodin.

Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz